Zimní meditace Miloše Matuly

Nejnovější meditační cd Miloše Matuly Zimní meditace navozuje atmosféru melancholické a zároveň i romantické zimy, avšak najdeme zde i dvě meditace/modlitby známého spisovatele a Toltéka Miguela Ruize z jeho knihy Čtyři dohody. CD obsahuje celkem 10 tracků v délce 74 minut. Verze 2CD DELUXE pak navíc obsahuje ještě CD s hudbou Roberta Jíši a jednu bonusovou meditaci opět namluvenou Milošem Matulou.

Moje nejnovější meditační CD ZIMNÍ MEDITACE se původně mělo jmenovat Vánoční meditace, ale proto, že je obdařeno nejen vánoční atmosférou, nechtěl jsem, aby si je posluchači pouštěli jen o Vánocích. Rok jsem čekal na poskytnutí audio práv od spisovatele Miguela Ruize, neboť CD obsahuje kromě jiných i dvě z jeho meditací/modliteb z knihy Čtyři dohody, se kterými již mnoho let pracuji na seminářích.

Vybíral jsem tentokrát texty, které se hodí k meditacím právě v období melancholické, ale zároveň i romantické zimy. Zimy, kterou v sobě můžeme změnit v jaro naším vnitřním sluncem – boží jiskrou v nás…

Tak zavřeme oči, meditujme, staňme se Světlem a Láskou. A buďme šťastni!

S láskou a vděčností, Miloš

 

Napsat komentář

css.php